2023 T-PROFI

Naši žáci SPŠ z 2. ročníku Strojírenství za podpory firmy GA PROFI PLAST s.r.o. znovu spojili s žáky 5. třídy ZŠ Horní Police svou zručnost a rychlé myšlení v 8. kole krajské soutěže T-PROFI 2023 v Liberci (Talenty pro firmy). Všichni si vedli výborně! S jejich stavbou polytechnické stavebnice se zapojením elektrické části skončili na krásném 3. místě z celkového počtu 6 týmů. Stavělo se autíčko, které je čipem ovládaný produkt mCAR značky Merkur.  Tým si tuto výzvu užil. V hodnocení rozhodoval čas, kvalita a dovednost v závodění. Náš tým odevzdal vše v čase 1,5 hodiny s jednou chybou povoleného šroubku. Nakonec rozhodnul čas závodu, kde náš tým byl 4 vteřiny za prvním.

Důležité je, že se nám podařilo kvalifikovat se do navazující soutěže CzechSkills (https://www.czechskills.cz/).

Logo GA profiplastSložení týmu GA PROFI PLAST s.r.o. reprezentovali pod vedením kapitána týmu Josefa Vlasáka žáci SPŠ ČL ze třídy 2.B: Anička Plchová, Radovan Král, Jan Smita a za spolupráce s Mgr. Vítů žáci 5. třídy ZŠ HP: Matyáš Herák, Janek Koutný, Adam Řeřicha.

Všem patří veliké díky za reprezentaci a za skvěle vybojované 3. místo!

T-PROFI: (https://www.komora.cz/offer_and_demand/t-profi-talenty-firmy/)