Soutěž T-profi

Naši studenti SPŠ z 2. ročníku mechatroniky spojili spolu s žáky 5. třídy ZŠ Horní Police svou zručnost a rychlé myšlení v krajské soutěži T-profi 2023 v Liberci. Všichni si vedli výborně! S jejich stavbou polytechnické stavebnice se zapojením hydraulicky ovládané tlakové komory skončili na krásném 3. místě z celkového počtu 7 týmů. Tým si tuto výzvu užil ve veselé náladě. V hodnocení rozhodoval čas odevzdání konstrukce. Náš tým zadání odevzdal jen 8 minut za 1. odevzdávajícím! Týmy od sebe navíc dělily už jen dva estetické detaily, a tudíž jen pár bodů. Náš tým odevzdal hotovou funkční konstrukci v čase 2 hodin a 47 minut.

Složení týmu GA PROFI PLAST s.r.o. reprezentovali pod vedením kapitána týmu Josefa Vlasáka a ředitele školy Ing. Petra Veselého studenti SPŠ ČL ze třídy 2.C: Ivan Turek, Jan Šverma, Josef Zimandl a Vilém Zemanec a za spolupráce s Mgr. Veronikou Levou žáci 5. třídy ZŠ HP: Anna Semerádová, Nikola Hlaváčová, Vojtěch Němec a David Věchet.

Všem patří veliké díky za reprezentaci a za skvěle vybojované 3. místo!