Den otevřených dveří

Zveme vás na Den otevřených dveří, který se bude konat v sobotu 22. 1. 2022 od 9 do 17 hodin. Po celou tuto dobu budou otevřené odborné učebny, kde v plném proudu pojede ukázka výuky a vyučující budou připraveni na vaše dotazy. Přijďte se podívat, co budoucí uchazeče o studium na naší škole čeká. Budeme rádi, když se přijdou podívat i zájemci z řad absolventů a veřejnosti.

Co se týče podmínek vstupu na akci, máme pro vás připravený krátký souhrn toho, v jakém režimu bude akce probíhat.

Na prohlídku školy mohou rovnou (bez testu) vstoupit:

• očkovaní po 2. dávce (prosíme, zda se nám prokážete certifikátem nebo aplikací Tečka),
  • osoby, které prodělaly COVID za posledních 180 dní,
  • osoby, které mají potvrzení o PCR testu, které není starší 48 hodin.

Návštěvníci, kteří nebudou splňovat výše uvedené body, budou muset absolvovat testování. Ideální, když si prosím donesete s sebou svůj test z domova, který si před námi ve vestibulu provedete. Pokud doma testy nemáte, nevadí, na místě bude možnost zakoupit antigenní test za 80 Kč.

Výše uvedená opatření se netýkají dětí do 12 let.

Poprosíme vás, abyste po celou dobu akce měli na ústech roušky. Děkujeme vám, že nám pomůžete zajistit bezpečný chod akce a budeme se těšit na viděnou.

Jako malý bonus pro uchazeče prozradíme, že chystáme menší soutěž pro žáky, abychom jim návštěvu v učebnách trochu zpestřili.

Přijďte se podívat, ptejte se, vyzkoušejte naše chytrá zařízení – budeme jedině rádi!