Žáci převzali ocenění v soutěži Kraje pro bezpečný internet

Deset žáků základních a středních škol v Libereckém kraji bylo oceněno za své úspěchy v soutěži projektu Kraje pro bezpečný internet, který se zaměřuje na bezpečné chování online a využívání informačních a komunikačních technologií.

IDEATHON 2024

„Zapni mozek a vyhraj“, i s tímto heslem se nesl již 4. ročník Liberecké inovační soutěže Liberecký Ideathon 2024. A ani tento rok nechyběl na soutěži tým z naší školy. Ale začněme postupně…

Cyber Security Competition 2023-2024

I letošní školní rok jsme se zúčastnili soutěže v kybernetické bezpečnosti CYBER SECURITY COMPETITION. Tato soutěž probíhá vícekolově v průběhu školního roku. Již v 1. (krajském) online kole, kterého se účastnilo přes 350 žáků SŠ, jsme zanechali výraznou stopu, kdy mezi 127 postupových míst jsme pustili jen 14 žáků z jiných středních škol libereckého kraje.  Do 2.

Národní finále soutěže Hackujstat.cz

V pátek a sobotu 19. až 20. ledna 2024 se uskutečnil 5. ročník soutěže veřejné správy Hackujstat.cz, jde o celostátní kolo vítězů z krajských hackathonů. Soutěž se uskutečnila v sídle NKÚ v Praze a soutěžící měli 24 hodin na splnění zadání. Naši školu reprezentoval tříčlenný tým NorthernWind.

Popis soutěže

Žáci českolipské průmyslovky bodovali s vodíkovou formulí ve světovém finále H2GP PRO v Las Vegas!

Z okresního města v Libereckém kraji až do největšího města v Nevadě. Právě taková byla cesta studentského týmu Pink Hawk ze Střední průmyslové školy v České Lípě na celosvětové finále závodu vodíkových modelů aut – Horizon Hydrogen Grand Prix, které se ve dnech 11. – 14. září uskutečnilo v americkém Las Vegas.

Subscribe to Soutěže