SPŠ Česká Lípa

Přihlášky

Přihlášky zasílejte neprodleně po přijetí na příslušnou střední školu do 15.6. Přihlášku si můžete vyzvednout přímo na domově mládeže, kde je možné si současně prohlédnout prostory a získat další informace.

Přihlášku je možné také zaslat poštou na adresu "Střední průmyslová škola, Havlíčkova 426, 470 01 Česká Lípa".

Služby domova mládeže je možné využít také jen na některé dny v týdnu nebo jen na část školního roku např. v zimním období (listopad až duben) I v těchto případech je nutné podat přihlášku a danou skutečnost v přihlášce zdůraznit. V těchto speciálních případech je úměrně snížen poplatek za ubytování.

Informace

Domov mládeže při Střední průmyslové škole, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace je jednou ze součástí střední školy. Škola spolu s domovem mládeže, školní jídelnou a rozsáhlým sportovním areálem nabízejí kromě možností vzdělávání rovněž kvalitní stravovací služby, možnost ubytování a sportovní vyžití v době školního vyučování a mimo vyučování.

Domov mládeže spolu s jídelnou se nachází v centru města v těstné blízkosti Střední průmyslové školy. Nabízí své služby všem žákům středních škol v českolipském regionu.

Žáci jsou ubytováni ve dvou a tří lůžkových pokojích.

Ke standardnímu vybavení pokoje patří válenda s úložným prostorem, lampička, šatní skříň, policový nástavec nebo polička a pracovní stůl se židlí pro každého žáka. Žákům je poskytováno ložní prádlo, klíče od pokoje. Na poschodích jsou lednice k uložení potravin a na všech pokojích se lze připojit k internetu pomocí vlastního wifi zařízení.

Pokoje

Žáci jsou ubytováni ve dvou a tří lůžkových pokojích.

Ke standardnímu vybavení pokoje patří válenda s úložným prostorem, šatní skříň, lampička, policový nástavec nebo polička a pracovní stůl se židlí pro každého žáka. Žákům je poskytováno ložní prádlo, klíče od pokoje. Na poschodích jsou lednice k uložení potravin a na všech pokojích se lze připojit k internetu pomocí vlastního wifi zařízení.

Fotogalerie

Fotografická proklídka domova mládeže, jeho prostor, kluboven, místností, vzhledu budovy, venkovních prostranství atd.

Jednotlivé fotografie ve fotogalerii.