vítězný tým

Florbalový turnaj pro střední školy Subterra Cup se těší velkému zájmu hráčů. V letošním roce se do pavouku přihlásilo rovných 560 školních týmů, což je dosud nejvyšší číslo v historii středoškolských pohárů!

Subterra Cup startuje na okresní úrovni, ze které ti nejlepší postoupí do krajského finále a následně do závěrečného superfinále, kde o vítězství poháru budou bojovat v O2 Areně na jaře příštího roku. Více info na Subterra cup (ceskyflorbal.cz)

Náš florbalový tým SPŠ Česká Lípa dnes sklízel úspěch. Na první hru jsme nastoupili v druhém zápase na utkání s vítězným týmem Business Academy. Vyrovnanou hru jsme zakončili skóre 5:1 a postoupili tak do dalšího zápasu. Tým Gympláci jsme následně porazili výhrou 10:3 a zajistili si tak postup do krajského kola.

Tým postupujících tvořili: Ondřej Kopič (3.B), Daniel Jukl (3.C), Ladislav Pekárek (2.B), Zdeněk Petrák (4.B), Petr Mazal (4.B), Patrik Volný (4.A), Jakub Řehák (3.B), Zdeněk Sameš (3.C), Ondřej Staňa (3.B) a Tomáš Rampouch (2.B).

pořadí týmů

Gratulujeme vítězům a přejeme hodně štěstí v dalším turnaji.